İMPAZ Group, bünyesindeki inşaat taahhüt işleri kapsamında; kaliteli çözüm ortakları, eğitimli yönetim kadrosu ve mesleki yeterliliğe sahip teknik ekibi ile müşterilerinden gelecek taleplere hızlı, etkin ve  kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

Arsa alım ve satımı, arsa alınarak bina inşa edilmesi, daire alım ve satımı, kat karşılığı bina inşa edilmesi ve tüzel ve gerçek kişilerle bu kapsamda gerekli sözleşmelerin yapılması yine inşaat taahhüt hizmetlerimiz dâhilindedir.

İnşaat Taahhüdü: Kamu ve özel sektör ayrımı çerçevesinde yatırım yapan tarafın kim olduğuna bakılmaksızın yapılacak inşaatın, inşaat projelerine ve ihale kural ile usullerine uygun bir şekilde tamamlanmasını taahhüt hizmetlerimiz kapsamında ele almaktayız.

Proje  İnşaat Taahhüdü: Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda proje alanlarının analizi, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ile danışmanlık hizmetlerini de İMPAZ güvencesi ile müşterilerimize sunmaktayız.

Anahtar Teslim İnşaat Taahhüdü: Yatırım  analizi, projelendirme, inşaat işleri ile ilgili gerekli tüm hususlar, donanım ve döşeme işlerinin gerektirdiği bütün parçaların tedariki ve her türlü mimarlık ve mühendislik hizmetlerini yine İMPAZ farkı ve güvencesi ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.