Misyon

İMPAZ Grup olarak bünyemizdeki tüm faaliyet alanlarında; müşteri memnuniyetini ve şeffaflığı esas alan, güvenilir, çevreye ve iş güvenliğine karşı duyarlı ve yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen iş anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz, tüm bu ilkelerimizle hareket ederek Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına ve vatandaşlarımızın yaşam konforuna ileride seviye katkı sunmaktır. Bununla birlikte faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde lider konuma yükselmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Özellikle İnşaat faaliyetlerimizde; güvenilir, yenilikleri ve kaliteyi en ileri seviyede tutan,  müşteri beklentilerine en uygun çözümler üreten, taahhütlerine bağlı kalan bir gayrimenkul yatırımcısı olarak, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 Vizyon

İMPAZ Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ilkelerimize bağlı bir şekilde, ülkemizde ve dünya genelinde benzeri alanlarda hizmet veren şirketler arasında, en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak öncelikli hedefimizdir.

Toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyeti en üst seviyede tutan, hizmetlerini en geniş kitlelere ulaştıran; ürün güvenliği ve etkili kalite yönetimi ilkeleri ile de Türkiye’de ve dünyada sektörün öncüsü olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Geçmişimizden aldığımız ilhamla, bilgi ve deneyimimizi kullanarak, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımlar ile gelişimimizi en iyi noktaya taşıyarak, müşterilerimize çok daha iyi bir şekilde hizmet sunmak ve yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile Türkiye’nin gelişen ekonomik kalkınmasına en ileri şekilde katkı vermek için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz.