HAKKIMIZDA

1997 yılında Çorlu’da kurulan İMPAZ GRUP, kurulduğu günden bugüne faaliyette bulunduğu tüm çalışma alanlarında giderek büyüyen ve başarılarla dolu bir geçmişe sahip. Yaptığımız tüm çalışmalarda; sürekli olarak gelişmenin, sektöre değer katmanın ve müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmamın gururunu yaşıyoruz.

Uluslararası kalite standartlarına uygun çalışma prensibimizle ve ürünlerimizle; kaliteli, üstün hizmet anlayışına dayalı, çevreye ve topluma duyarlı, yaşam alanlarına değer katan ve yenilikçi fikirlerle müşterilerimize hizmet ederek, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

İMPAZ A.Ş. olarak İnşaat, Düzenli Depolama, Hafriyat, İnşaat Yapı Malzemeleri, İş Makinaları Kiralama, Beton, Kantar, Kum Ocağı İşletmesi, Makine Parkı ve Lojistik gibi birçok sektörde aktif bir şekilde; alanında güvenilir iş disiplini ve kaliteli ticaret anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Birlikte çalıştığımız tüm ekip arkadaşlarımızla, ülkemizin ekonomisine ve istihdam olanaklarına katkı sunmak, sahip olduğumuz ilkeler doğrultusunda gelişmeyi ve büyümeyi sürdürerek Türkiye çapında bir marka olmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Üretiyoruz, değer katıyoruz!